Connect with Us

Alketa e fton në netët gjysmëfinale të Festivalit të Këngës/ Arbana Osmani “refuzon” hapur ftesën

Showbizz

Alketa e fton në netët gjysmëfinale të Festivalit të Këngës/ Arbana Osmani “refuzon” hapur ftesën

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu do të drejtojë Festiavlin e Këngës në RTSH. Në një status të gjatë në Instagram, Alketa Vejsiu ka shprehur emocionet e drejtimit të këtij festivali, për të cilin tregon se kishte qenë ëndrra e saj prej shumë vitesh.

“Jam e Lumtur! Dhe ndjej nje emocion te vecante! Per jehonen e ketij Festivali por edhe sepse respektoj traditen dhe historine dhe sepse e di qe ky Festival ne nje menyre i perfaqeson shqiptaret ne me shume se gjysme shekulli!

I detyrohem shume publikut shqiptar per shume gjera! Ka shume vite midis enderrimit dhe realizimit te endrres! Dhe kjo eshte shija e vertete endrres! Kur ja del te jesh aty ku do kishe dashur gjithmone te ishe! Do te jene 3 nete elegante! @[email protected]_rtsh

Biletat shiten ne myticket.al por edhe tek Pallati i Kongreseve ne sportelin prapa, (perballe stadiumit Qemal Stafa) dhe tek Radio Tirana!

Shihemi miq! Do te jete gare por edhe shoë vetem me muzikante e kengetare qe kane shkruar historine dhe ata qe shohin nga e ardhmja!”- shkruan Alketa krahas postimit.

Të shumtë ishin personazhet e famshëm që e uruan ku ndër ta ka rënë në sy komenti i Arbana Osmanit.  Moderatorja shprehet e lumtur për arritjet e Alketës, duke i shkruar: “Jam shume e lumtur per ty❤️, vertet.”

Më pas Alketa e ka ftuar të zgjedhë njërën nga netët por Arbana e ka refezuar duke thënë se do të ndiqte nga shtëpia më rehat.

“Hey thank u sëeetheart. Vitin tjeter ti aty dhe une do gezoj njesoj❤️ Te puth

Po te duash zgjidh cilendo nga netet dhe eja. 💋” shkruan Alketa Vejsiu.

“Do te te shoh me shume qejf nga shtepia, me geshtenja ohoho, 🤗🤗🤗”, shkruan Arbana Osmani. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: