Connect with Us

Baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Mc Kreshës

Showbizz

Baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Mc Kreshës

Publikuar

-

Mbrëmjen e kaluar reperi Mc Kresha u martua me partneren e tij prej vitesh Erzinën.

Pak orë më parë në rrjet qarkulloi një foto e siguruar nga nZoom ku Erzina shfaqej me barkun e rrumbullakosur dhe ky detaj bëri bujë në mediat rozë.

Ndërsa Prive.al ka zbuluar nga disa burime pranë çiftit që Erzina është 4 muajshe shtatzënë dhe çifti është në pritje të një vajze.

Reperi ende nuk e ka konfirmuar këtë lajm pasi që në fillim nuk ka dashur që jeta e tij private të bëhet publike në media.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Bukuroshja bionde me sy qiellorë do t’iu bëjë për vete me këto foto

Publikuar

-

Nga

Lindsay Pelas është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja bjonde numëron plot 9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë […]

LEXO TE PLOTE