Connect with Us

FOTO-Nga Rihanna tek Lady Gaga/ 50 fustanet më të famshëm të dekadës

Life Style

FOTO-Nga Rihanna tek Lady Gaga/ 50 fustanet më të famshëm të dekadës

Publikuar

-

Çfarë ndodh kur një fustan kthehet në më shumë se aksesorë veshjeje? Para se të hyjmë në një dekadë të re, le të kthehmi pak pas në kohë dhe të flasim për fustanet që i kaluan kufijtë e veshjes dhe u komentuan shumë gjatë në media.

Në listën e 50 fustaneve më të përfolur të kësaj dekade janë ata që kanë veshur personazhe të famshme si Rihanna, Lady Gaga, Beyonce, Kylie Jenner apo Kim Kardashian.

Ndër vite mund të vëmë re evolimin që ëshët bërë në fushën e modës dhe risitë që pushtuan shtëpitë e modave.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: