Connect with Us

“Mbretëresha e Popit” i mahnit të gjithë me pamjen e saj/ Beyonce u vesh nga stilistët shqiptarë

Fashion

“Mbretëresha e Popit” i mahnit të gjithë me pamjen e saj/ Beyonce u vesh nga stilistët shqiptarë

Publikuar

-

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore. Ajo është klasifikuar si një nga femrat më të  bukura në botë si dhe bën pjesë në listën e 10 personazheve më të ndjekur në Instagram.

Ditën e djeshme Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z i janë bashkuar festës luksoze të ditëlindjes së reperit të famshëm Diddy.

Beyonce është shfaqur mahnitëse me një fustan të zi që tregonte më së miri linjat e saj perfekte.

Por ajo që nuk dinim është se këtë mrekulli e kanë krijuar stilistët nga Kosova Kujta dhe Meri.

Ata kanë treguar se kanë punuar deri në orët e para të mëngjesit në këtë fustan me qejf dhe me shumë emocione.

“Ajo pati shumë besim tek ne dhe na la të lirë të krijojmë më të mirin për të. Ishte shumë përgjegjësi e madhe të krijonim për divën”, shkruajnë dizajnerët në videon ku shihen duke e punuar fustanin.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kujta & Meri (@kujtameri) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: