Connect with Us

“Më bënë lesbike me zor”/ Kënëgtarja shqiptare flet për herë të parë rreth këtij lajmi

Showbizz

“Më bënë lesbike me zor”/ Kënëgtarja shqiptare flet për herë të parë rreth këtij lajmi

Publikuar

-

Këngëtarja Era Rusi është një nga artistet që gjithnjë komplimentohet për zërin e saj të mrekullueshëm dhe të fuqishëm. Së fundi Era ka qenë e ftuar në emisionin Thumb on ku dhe ka treguar për lajmin më të çuditshëm që ka dëgjaur për veten.

E pyetur  se cili titull i ka bërë më shumë përshtypje nga portalet, në lidhje me lajmet e botuara për të. Ajo shprehet se titulli që e ka habitur më së shumti, ka qenë se kur e kanë bërë lesbike. “Thoshin se isha lesbike. Titulli që më ka habitur më shumë për veten. Ka shumë kohë.

Për mua s’kanë shkruajtur as kur jam puthur vërtet. Kishte ardhur një shoqja ime nga jashtë, ishim ulur afër dhe shkruajtën që ishim lesbike”, u shpreh këngëtarja, e cila tha se ka qejf meshkujt, jo femrat.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: