Connect with Us

Noizy përlotet në koncert/ Reperi kujton rrugën e vështirë drejt suksesit

Showbizz

Noizy përlotet në koncert/ Reperi kujton rrugën e vështirë drejt suksesit

Publikuar

-

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të momentit në Shqipëri. Reperi numëron me dhjetëra hite dhe këngët e tija kanë grumbulluar me miliona klikime në Youtube.

Noizy numëorn disa hite ku ka bashkëpunuar  me reperë të njohur ndërkombëtarë, ndaj dhe sot është një nga reperët më të paguar dhe të kërkuar në koncerte.

Mirëpo për të arritur ku është sot, Noizy ka kaluar peripeci e këtë e ka treguar me postimin e fundit në Instagram, që i ka prekur fansat e tij. Reperi shfaqet i përlotur gjatë një koncerti që mbajti së fundmi.

Dashuria e madhe e fansave që i këndojnë këngët e tij me zemër në çdo koncert, ka bërë që Noizy të mos i mbajë dot lot. Reperi shkruan se ka derdhur shumë lot e shumë djersë duke punuar për të arritur suksesin që ka sot. “Shumë lot dhe djersë për të arrit këtu sot”, shkruan Noizy.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: