Connect with Us

Aurela Gaçe dhe Albërie Hadërgjonal lënë pas hatërmbetjet/ Pas deklaratës pikante, këngëtaret mbështesin njëra-tjetrën

Showbizz

Aurela Gaçe dhe Albërie Hadërgjonal lënë pas hatërmbetjet/ Pas deklaratës pikante, këngëtaret mbështesin njëra-tjetrën

Publikuar

-

Dy këngëtaret e dashura shqiptare Aurela Gaçe dhe Albërije Hadërgjonaj kanë vendosur të lënë pas hatërmbetjet.

Këtë e tregon dhe vepriomi i fundit i Aurelës kutregon mbështetje për këngën e Albëries në Festivalin e Këngës.

Një vit më parë, Albërija bëri një deklaratë pikante ku shkruante se duhet ta harrosh fitoren  në “Këngën Magjike” nëse aty është edhe Aurela Gaçe.

“Unë nuk kam shkuar më në Kënga Magjike sepse pa fyer asnjë këngëtar, Aurela Gaçe shkon dhe i merr 5 këngëtarë me vete që këndojnë tek lokali i saj, 4-5 shokë, edhe pak respekti dhe fiton. Flori Mumajesi ka konkurrentë 5-6 këngëtarë që i kompozon këngët dhe fiton, normal si do fitoj unë? Është mes miqsh”, tha Albërie.

Më pas këngëtarja sqaroi se deklarata e saj ishte keqkuptuar, por ky shkrim u pasua nga një reagim i Aurelës, i cili u aludua se ishte një përgjigje për Albërijen.

“A duhet kthyer përgjigje në raste kur flet goja para mendjes? Them se duhet hapur rrugë në këto raste. Fali Zot se s’dinë seç bëjnë Amen! Unë kthej përgjigje vetëm kur je i-e ligë. Me të paedukatët dillem njësoj, se plumbi del me plumb…të ligut i tregoj vendin…për ata që s’mbushin mirë, thjesht ndjej keqardhje! Janë në lutjet e mia”, shkruante Aurela.

 

Por së fundi, Aurela ka postuar në Instastory një foto duke treguar se e mbështet Albërien në Festivalin e Këngës.

“Tjetër ndjesi e bukur”, ka shkruar Aurela duke na treguar mbështetjen e saj për kolegen, me të cilën nuk ka ndonjë hatërmbetje.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: