Connect with Us

Einxhel Shkira tregon për fotot provokuese: “Jemi një shoqëri paragjykuese, por unë vazhdoj bëj para”

Showbizz

Einxhel Shkira tregon për fotot provokuese: “Jemi një shoqëri paragjykuese, por unë vazhdoj bëj para”

Publikuar

-

Einxhel Shkira është një nga modelet që shpesh herë komentohet për fotot provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse është ndjerë e paragjykuar ajo tregon se tashmë kjo është një punë për të dhe fiton para prej saj.

E ftuar në emisionin “Rudina”,  modelja ka folur më shumë rreth kësaj teme ku është shprehur:

“Nuk e di sa provokuese mund të quhen, sepse nuk mund të dalësh ndryshe kur bën poza me rroba banjo për shembull.  Kështu që mund të quhen provokuese. Unë jam pak natyrë që nuk di të bëjë shumë pozam por nuk e konsideroj negative që dikush bën foto provokuese.

Mua përshembull mua më ka dëmtuar kjo gjë sepse njerëzit nuk e dinë që përtej asaj vajzës që shohin në instagram fshihet një person i brishtë, i ndjeshëm.

Ne jemi një shoqëri paragjykuese, por mua nuk më prish punë. Nuk më ka prish ndonjëherë sepse mua më vlerësojnë ata që më njohin nga afër. Unë vazhdoj të bëj para nga Instagrami. Nga instagrami fitohet dhe fitohet goxha.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: