Connect with Us

Ju pëlqen të bëjnë armiq/ Tiparet më negative të shenjës së Ujorit

Life Style

Ju pëlqen të bëjnë armiq/ Tiparet më negative të shenjës së Ujorit

Publikuar

-

Ujorët mund të jenë robotikë dhe jo emcionalë.

Ujorët pëlqejnë të shohin çdo situatë me mendje dhe jo me zemër. Sigurisht që askush nuk mund të vejë në punë logjikën më shumë se një ujor.

E kanë të pamundur të përgjërohen.

Ujori është një nga shenjat e zodiakut që nuk pëlqejnë t’i përulen askujt. Pavarësisht se duket si një tipar negativë ëshët mirë të kesh dikë si ujori në skuadrën tënde pasi do të luftonte me të gjitha mjetet për të arritur atë që do.

Ujori pëlqen të bëjë armiq.

Ujori ka një natyrë shpirtërore të lirë që e inkurajon atë të ndajë dashurinë dhe të jetojë me rregullin “pa tela të bashkangjitur”. Ndërsa kënaqet të jetë pjesë e një grupi, tregon se është e pavarur. Aftësia e saj për të qëndruar e shkëputur në pothuajse çdo situatë, përfshirë ato me njerëz që i konsideron miq, mund ta tjetërsojë atë.

Janë natyrë paradoksale.

Të jesh një paradoks mund të jetë më interesant se çdo gjë tjetër, por kur bëhet fjalë për Ujorin, të qenit paradoks mund të shndërrohet në hipokrit shumë shpejt. Edhe pse Ujori mund të bëjë miq shumë lehtë,pothuajse gjithmonë preferon të jetë në vetvete dhe do të izolojë veten për asnjë arsye tjetër përveç asaj që preferon./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: