Connect with Us

Luana Vjollca dhe Geti gati për një tjetër bashkëpunim?/ Moderatorja përgatit surprizën për festat e fundvitit

Showbizz

Luana Vjollca dhe Geti gati për një tjetër bashkëpunim?/ Moderatorja përgatit surprizën për festat e fundvitit

Publikuar

-

Pas bashkëpunimit të suksesshëm “Tirana Lifestyle”, duket se moderatorja Luana Vjollca dhe kunati i saj, reperi Getoar Selimi , po përgatisin një tjetër bashkëpunimn për fansat e tyre.

Këto dyshime vijnë pikërisht pasi Luana postoi në rrjetet sociale një foto ku shihej e veshur me një pallto të gjatë të kuqe që shkruante Santa Gheti, ndaj fansat po mendojnë se ky është paralajmërim për një bashkëpunim me Getoarin.

Nëk ëtë foto nuk ka munguar as komenti i reperit i cili shkruan: “Shifet sa e do dhondrin”.

“Cfare dhurate doni t’ju sjell per vit te ri ? 🎁 Së shpejti”- shkruan ajo në foto, pa zbuluar më tepër se për çfarë bëhet fjalë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: