Connect with Us

“Më mbeti mendja tek ajo”/ Flori Mumajesi në kërkim të vajzës që pa tek sheshi

Showbizz

“Më mbeti mendja tek ajo”/ Flori Mumajesi në kërkim të vajzës që pa tek sheshi

Publikuar

-

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të mirë shqiptar. Këngët e tij janë padiskutim hite dhe shumë të pëlqyera nga publiku.

Së fundi Flori ka rrëfyer një takim rastësor që ka mbetur në mendjen e tij. Npërmjet një statusi në Instagram ai shkruan se në shesh teksa po shijonte mbrëmjen ka parë një vajzë që i ka mbetur në mendje.

“Dje në mbrëmje vone vizitova sheshin dhe u ula në një nga lokalet përballë pemës, ishte shumë po shuuumë bukur edhe njerëzit ishin shuuuumë të bukur😍 dhe në atë super atmosferë me mbeti mendja tek një vajzë, e cila ishte shume afër meje por që as që më pa, ajo vazhdonte bashkë me shoqen e saj shijonte energjinë e bukur te sheshit dhe bënin foto. U mata t’i flisja disa herë, por nuk e bëra dot! Nejse🙈 Ju ftoj ta vizitoni sheshin… Jam i sigurt keni për ta shijuar 😍 “rastësisht” ndoshta mund te me shihni edhe mua ulur tek i njëjti vend duke pritur🙈 Asgjë nuk është e pamundur🙈”.

Menjëherë postimi i tij u mbush me komente të vajzave që kanë qenë nga sheshi mbrëmjen e djeshme dhe shpresojmë që Flori ta gjejë sa më shpejt!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: