Connect with Us

Oferta të çmendura tek Preciosa/ Zgjidhni dhuratat e fundvitit me ulje marramendëse

Life Style

Oferta të çmendura tek Preciosa/ Zgjidhni dhuratat e fundvitit me ulje marramendëse

Publikuar

-

Preciosa, një brand unik me dyqanet ku ofrohen markat më të njohura të orëve, bizhuterive dhe aksesorëve të ndryshme.

Tashmë që festat e fundvitit po trokasin, Preciosa ka menduar të vijë me OFERTAT SPEKTAKOLARE për klientët e saj.

Dhuratat ideale për festat e fundivitit mund t’i gjeni shumë thjesht dhe shumë më lirë në dyqanet e Preciosa. Ulje marramendëse, për të gjitha markat tuaja të preferuara.

Orat e markave më të njohura të momentit si Tissot, Bulova, CK, Guess, Cavali, Casio, Pierre Lannier, Festina, Tommy Hilfiger e të tjera, mund t’i përfitoni me ulje nga 30 deri në 60%.

Kristalet e famshme Çeke të Preciosës, me ulje të paimagjinueshme.

Nxitoni për të kapur ofertat e fundvitit të Preciosa për të bërë të lumtur të dashurit e zemrës suaj me dhuratat e veçanta që ofron ky dyqan.

Të gjithë njerëzit e dashurojnë të bukurën, prandaj zgjidhni Preciosa për të falur ngrohtësi përmes dhuratave të blera në dyqanet e “Preciosa”.

Nxitoni të përfitoni nga ofertat e fundvitit, edhe pak ditë kanë ngelur për të bërë tuajat produktet me çmimet më të lira në treg. Dhurata më e mirë për festat e fundvitit e kanë emrin Preciosa.

Për më shumë informacione mund të klikoni në faqen zyrtare: www.preciosa.al dhe faqen e Instagramit: Preciosa.albania. Dyqanet tona i gjeni në QTU, Toptani, Ring Center, Myslym Shyri dhe në ish Bllok.

Për më shumë oferta shihni galerinë e mëposhtme dhe telefononi në 0694048900 / CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: