Connect with Us

Ojky lëndohet pasi mëson se sëmundja e saj nuk ka shërim/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Trendi Sot

Ojky lëndohet pasi mëson se sëmundja e saj nuk ka shërim/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky argëtohet me Demirin dhe shokët e klasës në ekskursionin e shkollës. Ugur betohet se nuk e ka vrarë babain e Demirit por Xhemal nuk e beson. Ugur mëson se Xhemali i ka treguar Demirit. Ugur është i lënduar dhe e kalon natën duke pirë. Xhemal ushqen të pastrehët dhe i jep këshilla për jetën. Ojkyt i prishet lumturia kur sheh në televizor intervistën e saj e të doktorit dhe zbulon se sëmundja e saj nuk ka kurim. Demir nuk arrin ta fikë dot televizorin para se Ojky ta shohë.

Ojky përlotet kur kupton që Demir e ka gënjyer duke i thënë se është shëruar. Lumturia e Ojkyt prishet shumë shpejt. Ata lënë ekskursionin dhe kthehen në shtëpi. Ojky nuk i flet Demirit e lënduar nga gënjeshtrat e tij. Demir ndihet fajtor por nuk e ngushëllon dot të bijën. Doktor Ihsani i shkon në shtëpi Muratit dhe e kritikon për faktin që e transmetoi intervistën.

Doktori jep dorëheqjen por Murat e vë në pozitë duke i thënë se po e lë Ojkyn në mes të rrugës. Xhandan takohet me Muratin dhe e qorton për këtë që i bëri Ojkyt. Murat përpiqet të vetëmbrohet me gënjeshtra. Xhemal përdor dikë për t’i vërtetuar Demirit se Uguri është vrasësi i babait të tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: