Connect with Us

Emocionohen kur janë në një lidhje dashurie/ 4 shenjat e horoskopit që japin gjithçka në dashuri

Life Style

Emocionohen kur janë në një lidhje dashurie/ 4 shenjat e horoskopit që japin gjithçka në dashuri

Publikuar

-

Dashi

Dashi është ekstremisht optimist, kështu kur nisin një lidhje dashurie të re janë shumë të emocionuar dhe vendosin të gjithë energjitë e tyre tek partneri.

Ata e ndajnë dashurinë dhe pëlqejnë që të eksplorojnë gjërat të reja.

Demi

Ajo çfarë e emocionon një Dem në një lidhje dashurie është besimi tek dikush. Ata janë të duruar dhe i duhet kohë të krijojë lidhje me dikë. Gjithashtu janë shumë kureshtarë dhe duan të zbulojnë gjithçka rreth partnerit tyre.

Binjakët

Binajkët janë një nga shenjat më entuziaste dhe energjike të zodiakut. Gjëja që i emocionon më shumë në një lidhje është mënyra se si u fitojnë zemrën.

Luani

Luani është një lider dhe sit ë tillë kanë nevojë për mbështetje. Ata emocionohen kur janë në një lidhje të re sepse përpiqen të bëjnë më të mirën në marrëdhenien e tyre./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE