Connect with Us

Fansat e kritikuan për photoshop për kartolinën e Krishtlindjes/ Kim Kardashian tregon të vërtetën

Showbizz

Fansat e kritikuan për photoshop për kartolinën e Krishtlindjes/ Kim Kardashian tregon të vërtetën

Publikuar

-

Biznesmenia Kim Kardashian u akuzua nga ndjekësit e saj të shumtë në Instagram se kishte përodrur fotoshop në kartolinën e realizuar për Krishtlindje.

Kim ka pranuar se ka vendosur vajzën e saj North në kartolinën e Krishtlindjes me Photoshop, pak pasi u akuzua se e kishte bërë një gjë të tillë.

Kim postoi në Instagram foton e familjes me bashkëshortin Kanye, dhe fëmijët North, Saint, Chicago, dhe Psalm.

Por fotoja shkaktoi zhurmë në rrjetet sociale dhe Kim Kardashian shpjegoi arsyen e përdorimit të Photoshop-it, e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres.

“Ishte ajo periudha e vështirë për t’i bërë të gjithë së bashku, kështu që unë thashë se do ta bëj vetë familjen time …”

“Ishte shumë stres me katër fëmijët. North po kalonte një ditë të keqe dhe unë thashë, ‘mirë do ta bëjmë pa ty’, por pastaj ajo tha se dëshironte të pozonte vetëm me mua”.

“Kështu që unë thashë, ok po e bëjmë me Photoshop. Pra në foto nuk është North në të vërtetë. Sa ankth kalova që të bëja këtë foto, se gjithmonë ekziston një foto”, tha Kim.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: