Connect with Us

Si të kuptoni që keni gjetur dashurinë e jetës/ Nëse partneri ka këto 7 cilësi atëherë është ideali për ju

Life Style

Si të kuptoni që keni gjetur dashurinë e jetës/ Nëse partneri ka këto 7 cilësi atëherë është ideali për ju

Publikuar

-

Besimi është një nga gjërat më të vështira për tu mbajtur në kohë si këto. Ne i përkasim një brezi që e ka humbur artin e të mbajturit njerëzit. Ka njerëz që ende besojnë tek dashuria e vërtetë dhe luftojnë me të gjitha sfidat për ta gjetur atë.

Nëse gjeni apo keni dikë në jetën tuaj që ka këto 7 cilësi atëherë mund të themi me shumë besim që ju keni gjetur dashurinë e vërtetë.

  • Lufton për ju edhe në momentet kur ju as nuk përpiqeni të luftoni.
  • Ai është streha juaj.
  • E adhuron origjinalitetin tënd.
  • Mund të të shoqërojë në heshtje pa u lodhur.
  • Asnjë argument apo zënkë është më e madhe se lidhja juaj.
  • Dashuria e tij është e pakushtëzuar.
  • Të bën pjesë të jetës së tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: