Connect with Us

5 gjërat që e bëjnë Virgjëreshën shenjën më të bukur të Zodiakut

Kuriozitete

5 gjërat që e bëjnë Virgjëreshën shenjën më të bukur të Zodiakut

Publikuar

-

Çdo njeri ka një diçka të mrekullueshme që në momentin kur lind. njerëzit që i përkasin shenjës së Virgjëreshës njihen si njerëz të drejtë, të përpiktë, gjykues, shumë punëtorë dhe shumë të përgjegjshëm.

Gjithashtu janë shumë të kujdesshëm por edhe pak nervozë. Por kryesorja është që ju duhet të dini për Virgjëreshën është se ajo që i bën ata të shkëlqejnë dhe të jenë të mrekullueshme.

1-Janë perfeksionistë.

2-Janë të përpiktë dhe të pastër.

3-Janë shumë të kujdesësh për shëndetin e tyre pasi mendojnë se bukuria e vërtetë vjen nga brenda.

4-I pëlqejnë shumë ushtrimet fizike.

5-Janë shumë të këndshëm dhe të kujdesshëm./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE