Connect with Us

Demir mëson se Xhemal është donatori i Ojkysë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Life Style

Demir mëson se Xhemal është donatori i Ojkysë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky nuk dëshiron të shkojë në shkollë pasi ka frikë se shokët e klasës do e shohin ndryshe tani që e mësuan sëmundjen e saj. Xhandan i jep këshilla Ojkyt si t’ja dalë mbanë. Doktori njofton Demirin se donatori për Ojkyn është gjetur. Demir gëzohet shumë.

Ugur ndahet nga Sevgi sepse mendon që nuk është i denjë për të. Sevgi lëndohet. Demir pajtohet me Ojkyn dhe i premton se do i tregojë gjithnjë të vërtetën. Xhandan takohet me Sevgin dhe bisedojnë për Ugurin. Demir i premton Ojkyt që do shkojnë me pushime dhe do i mësojë notin.

Demir mëson se Ugur është ndarë nga Sevgi dhe dyshon se ai fsheh diçka. Xhandan nuk dëshiron të ndahet nga Demiri.

Ahmet rrëmben Xhemalin dhe e mban peng. Ilajda bëhet shoqe me Ojkyn dhe i tregon se edhe ajo është bërë operacion. Demir mëson se donatori i Ojkyt është Xhemali. Demir vihet në kërkim të Xhemalit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: