Connect with Us

Stiluan fustanin e divës së muzikës botërore Beyonce/ Dizenjuesit shqiptarë zbulojnë shifrën marramendëse

Showbizz

Stiluan fustanin e divës së muzikës botërore Beyonce/ Dizenjuesit shqiptarë zbulojnë shifrën marramendëse

Publikuar

-

Në ditëlindjen e reperit të njohur, P Diddy, Beyonce u shfaq me një fustan të zi mjaft të veçantë, me një të çarë anash që i tregonte format e saj të trupit. Më pas u zbulua se ky fustan ishte krijuar nga dy sstilistë shqiptarë, Kujta dhe Meri.

Në një intervistë për “Klan Kosova” ata kanë zbuluar se pasi u kontaktuan nga stafi i Beyonce, kanë punuar tre ditë rresht për ta punuar. “Kisha një barrë të madhe. Liritë i kisha maksimalisht, por doja që me veshjen të godisja dhe të sillja një fenomen.

Doja të mos zhgënjehej ajo dhe veshja të përdorej”, është shprehur Kujta. Po ashtu kanë zbuluar edhe çmimin marramendës të këtij stilimi, të cilin e shesin në një vlerë prej 6000 eurosh.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: