Connect with Us

Stresi bën gjestin e papritur në emision/ Ulet në gjunjë për nënën e tij

Showbizz

Stresi bën gjestin e papritur në emision/ Ulet në gjunjë për nënën e tij

Publikuar

-

Stresi është një ndër reperët më të suksesshëm për momentin. Ai ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth qytetit të tij të lindjes, Tropojën.

Reperi i njohur gjatë emisionit ka performuar këngën “Të du mom”, e cila ishte pjesëmarrëse vitin e kaluar tek “Kënga Magjike” dhe është dedikim për nënën e tij.

Teksa ai ishte duke kënduar me plot emocione në Soiree, është ulur në gjunjë në shenjë respekti dhe dashurie për nënën e tij. Ky veprim i Stresit u duartrokit nga të gjithë të ftuarit e tjerë.

Kënga e Stresit “Të du mom” në “Këngën Magjike” pati goxha sukses, edhe pse ai nuk iu gëzua tamam sepse përfundoi në burg. Madje kjo këngë ishte dhe një ndër më të klikuarat në YouTube, por për fat të keq ai nuk mundi të konkurojë në netët gjysëm finale pasi ndodhej akoma në burg./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: