Connect with Us

Ylli i televizionit nuk do t’ia dijë për të ftohtin/ “Shkrin” akujt teksa pozon me bikini

Showbizz

Ylli i televizionit nuk do t’ia dijë për të ftohtin/ “Shkrin” akujt teksa pozon me bikini

Publikuar

-

Ylli i televizionit India Reynolds duket se po shijon disa ditë pushimi në Alpet Franceze bashkë me Lucie Donlan.

India është shfaqur shumë seksi ku pavarësisht temperaturave të ulëta, India ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekte.

Bukuroshja 28 vjeçare vazhdon t’i mbajë mbërthyer fansat në rrjetin social, e madje këtë herë ka habitur me fotot e fundit.

India ka postuar disa momente nga pushimet në Val-d’Isère, Francë, ku shfaqet me të brendshme në mes të dëborës në alpe.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE