Connect with Us

Zjarr në Hell’s Kitchen/ Renato Mekolli publikon pamjet brenda studios të mbuluar nga tymi

Showbizz

Zjarr në Hell’s Kitchen/ Renato Mekolli publikon pamjet brenda studios të mbuluar nga tymi

Publikuar

-

Renato Mekolli ka fituar shumë famë teksa u bë drejtues i emisionit Hell’s Kithchen. Shefi më i famshëm i kuzhinës jep gjithnjë show në emisionin e tij duke i gozhduar të gjithë pas ekranit. Shefi i kuzhinës dhe drejtuesi i emisionit, Renato Mekolli, ka zbuluar se në studion ku xhirohet “Hell’s Kitchen” ka rënë zjarr dhe kjo gjë ka shkaktuar shumë panik. Renato ka publikuar në “Instagram” një video kur zjarrfikësit kanë shuar flakët dhe gjithandej është përhapur tym.

Ai ka treguar se videoja është xhiruar me celularin e tij dhe se fatmirësisht askush nuk është lënduar. “Pamjet janë filmuar nga celulari im. Të gjithë ishin të shokuar nga kjo situatë e jashtëzakonshme. Jam pyetur nga montazhi nëse duheshin prerë këto plane të frikshme, por do të doja që ju t’i shikoni ashtu siç realisht ka ndodhur çdo gjë.

Ju faleminderit për qindra mesazhe! Ju them se çdo gjë e çdokush është shumë mirë, përveç një personi, i cili u shtrua në spital nga situata që u krijua brenda studios gjigande të ‘Hell’s Kitchen Albania’”, ka shkruar Renato në një postim në “Instagram”.

Megjithëse gjithçka duket shumë alarmante në video nuk dihet nëse kjo është një lojë e menduar nga produksioni si pjesë e spekatklit apo ka ndodhur në të vërtetë, por pritet që çdo gjë të zbulohet të premten në mbrëmje.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: