Connect with Us

Brenda shtëpive të zbukuruara të personazheve VIP/ Kartolinat më të ëmbla familjare për këtë fundvit

Showbizz

Brenda shtëpive të zbukuruara të personazheve VIP/ Kartolinat më të ëmbla familjare për këtë fundvit

Publikuar

-

Jemi në prag festash dhe nuk mund të mungonin fotot e personazheve të famshëm shqiptarë pranë pemës së Krishtlindjeve.

Pranë bredhit shumëngjyrësh dhe në shoqërinë e njerëzve më të dashur, ata kanë arritur të realizojnë kartolinat më të bukura dhe të ëmbla të Krishtlindjeve.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku prezantuan vajzën e tyre Ajka në një klip shumë të bukur festash. Rudina Dembacaj gjithashtu pozoi krah vajzës së saj Viktoria duke uruar festat e fundvitit. Balerina Klaudia Pepa u shfaq shumë seksi duke pozuar pranë pemës teksa vendoste poshtë saj dhuratat.

Këto janë kartolinat më të bukura të publikuara nga vipat për momentin, por ne iu ftojmë të shihni galerinë e mëposhtme ku mund të shihni dhe personazhe të tjerë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: