Connect with Us

“Vajza lindi 26 javëshe”/ Anjeza Shahini tregon për herë të parë problemet e shtatzënisë

Showbizz

“Vajza lindi 26 javëshe”/ Anjeza Shahini tregon për herë të parë problemet e shtatzënisë

Publikuar

-

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Anjeza Shahini prej vitesh jeton me familjen e saj në Londër.

Ajo është nënë e një vajze të cilën e quajnë Victoria. në një lidhje të drejpërdrejtë në studion e Rudina Magjistarit, Anjeza ka treguar më shuëm detaje rreth shtatzënisë si dhe prindërimit.

Ajo tregoi për publikun shqiptar se vajza e saj kishte lindur para kohe, në javën e 26 të shtatzënisë, që përkatësisht i bie në muajin e shtatë ndaj dhe i është dashur t’i përkushtohet jashtëzakonisht shumë kujdesit për vajzën.

Ajo gjithashtu rrëfeu se vajza ka marrë tipare nga të dy prindërit dhe se të gjithë janë shumë të lumtur për ardhjen e saj në jetë.

Për më tepër ajo tregoi dhe për vizitat e saj në pallatin mbretëror, por sqaroi se ende nuk ka patur mundësinë të takojë asnjë nga anëtarët e familjes së famshme mbretërore.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: