Connect with Us

E kuqja dhe jeshilja klasike/ Ja si mund të dekoroni tryezën tuaj për natën e Vitit të Ri

Life Style

E kuqja dhe jeshilja klasike/ Ja si mund të dekoroni tryezën tuaj për natën e Vitit të Ri

Publikuar

-

Dekorimi i tryezës për festat e fundvitit është një nga gjërat kryesore për çdo amvisë. Detajet janë ato që bëjnë që gjithçka të mbetet në memorien e gjithsecilit prej nesh.

Disa njerëz preferojnë që në tryezën e tyre të kenë sa më shumë  ngjyra dhe ushqimet tradicionale që bëhen në  këto raste festash.

Sigurisht, kur bëhet fjalë për tryezat e Krishtëlindjes, nuk janë vetëm pjatat, mbajtësit e qirinjve dhe argjendtë që duhet të shkëlqejnë, por edhe atmosfera.

Që nga dekorimi klasik me ngjyrat jeshile dhe të kuqe deri tek risitë në pjesën e dekorimitt të tavolinës.

Më poshtë do të gjeni disa ide të mrekullueshme se si të dekoroni tavolinën e natës së ndërrimit të viteve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: