Connect with Us

FOTO-Rita Ora pozon me bikini/ Numëron të gjitha sukseset e vitit 2019

Showbizz

FOTO-Rita Ora pozon me bikini/ Numëron të gjitha sukseset e vitit 2019

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka vendosur që teksa pret të vijë viti 2020, të bëjë disa pushime. Me një foto ku shfaqet me bikini Rita Ora ka kujtuar se viti që po lë pas ka qenë shumë i mbushur plot me punë dhe suksese për të .

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Rita tregon se është shumë mirënjohëse për gjithçka pati në vitin 2019 dhe po e pret me padurim vitin 2020 pasi ka dhe shumë projekte të tjera.

“Pushimet fillojnë tani. 2019 ka qenë një vit me shumë punëm një film me Oliver Tëist (të cilin mezi po presim ta shohim vitin tjetër), një tur me koncerte në të gjithë botën, një shfaqje televizive, 5 fushata për kopertinat e disa revistave, 4 video muzikore, të përgatitura për vitin 2020…Lancova tekilën time @prosperotequila e cila u rendit në top 10 vitet e para !! hmmmm çfarë tjetër? Do të vijëv tek unë, është vonë dhe jam e lodhur teksa po e postoj këtë por ju dua shumë dhe po marr disa pushime. Kështu që jam shumë mirënjohëse dhe jam gati për vitin 2020.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: