Connect with Us

10 vajzat e showbizit që tërbuan Instagramin këtë javë/ Fotot më të nxehta të “bishave” të rrjeteve sociale

Showbizz

10 vajzat e showbizit që tërbuan Instagramin këtë javë/ Fotot më të nxehta të “bishave” të rrjeteve sociale

Publikuar

-

Ato janë padyshim vajzat me numrin më të mëdh të ndjekësve në Instagram. Fotot e tyre kanë me miliona pëlqime dhe komente në rrjetet sociale.

Gjithnjë e më shumë të ekspozuara në mediat rozë për format e tyre dhe linjat perfekte. Emra si Demi Rose, Amber Rose, Viki Odintcova, Anastasia Kvitko, Belen Rodriguez apo Lindsey Pelas pushtojnë rrjetet sociale dhe faqet e para të mediave online.

Edhe pse jemi në seonin e dimrit dhe në prag festash dis aprej tyre kanë dhuruar poza vërtetë shumë seksi për ndjekësit e tyre të shumtë.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme ku do të gjeni fotot më të nxehta të javës./ CNA.al

Daphne Joy

Demi Rose

Ana Cheri

Emily Ratajkowski

Lindsey Pelas

Belen Rodriguez

Jessica Kylie

Viki Odintcova

Amber Rose

Gwen Singer

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: