Connect with Us

Nuk kaloi në finale, Stresi e thotë publikisht: “Vetëm kjo këngë do këndohet përmendësh se e meriton”

Showbizz

Nuk kaloi në finale, Stresi e thotë publikisht: “Vetëm kjo këngë do këndohet përmendësh se e meriton”

Publikuar

-

Reperi Stresi dhe këngëtarja Eli Fara ishin pjesë e Festivalit të Këngës, ku konkuruan me këngën “Bohem”. Dyshja nuk arriti të kalonte në finale por morën shumë duartrokitje dhe këngau pëlqye nga publiku.

Teksa ka publikuar këngën e tij pjesëmarrëse në Festival, në bashkëpunim me Eli Farën, të kënduar nga një djalë i vogël, bashkangjitur videos,Stresi shkruan:

‘Roani mendoni se shum te rinj te Shqiperise do i kendojn sonte kenget permendesh te nates finale do thoja kengen e @elvanagjataaaa po sepse e merito ka sjell nje super super super hit ne kete festival por shumicen e kengeve sdo i mbaj mend njeri jo… ohhh No’. Pra reperi i shtohet listës së atyre që preferojnë Elvanën si përfaqësuese në Eurovizion.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humb ndjenjat në mes të skenës/ Këngëtari i famshëm frikëson fansat

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i famshëm grek Notis Sfakianakis ka frikësuar fansat e tij kur teksa po performonte ka humbur ndjenjat. Ai ishte i ftuar në një prej clube-ve të natës në Athinë ku ka ndodhur dhe incidenti i frikshëm. Këngëtari është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat duke u rrëzuar përtokë. Stafi e ka dërguar menjëherë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

A ka ndikuar prindërimi në marrëdhënien intime/ Elita Rudi e thotë troç

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të dashur të shoëbizit. Së fundi ata festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre Zërit me një festë shumë të madhe. Moderatorja Elita në një intervistë 60 sekondëshe për Prive,moderatorja iu është përgjigjur disa pyetjeve shumë interesante dhe pikante rreth jetës private. E […]

LEXO TE PLOTE