Connect with Us

Brohoritjet në sallë/ “Zbulohet” e vërteta e fitores së Arilenës Arës

Showbizz

Brohoritjet në sallë/ “Zbulohet” e vërteta e fitores së Arilenës Arës

Publikuar

-

Pas fitores së Arilena Arës, moderatorja Julka Gramo reagoi përmes një postimi në Instagram ku shkruante:

“Energjia vete! Ne nje gare patjeter qe ka vetem nje fitues, qe kete vit shpresoja te ishte ti! Nuk isha e vetmja qe kisha nje deshire te madhe per te pasur nje kenge NDRYSHE dhe per mua ajo ishe ti! Me tha dikush (pasi me ofendoi per deshiren e mesiperme dhe berjen me dije te dickaje qe nuk me pelqeu sot) “He mi ku e ke Elvanen”? Dhe ja ku po ja jap pergjigjen… Elvana eshte aty ku ka qene gjithnje, ne skene duke dhene shpirtin, duke dhuruar momente te lumtura per te gjithe e kenge qe nuk ka njeri qe te mos i kendoje njezeri, duke dhuruar cdo here hite (dhe ketu mund te numeroni shume te tille). ♥️ Keep Rocking Girl! ✨”.

Të shumtë kanë qenë fansat që kanë komentuar në postimin e saj ku shumë prej tyre mbështesnin Elvanën dhe të tjerë Arilenën.

Por nga komentet e ndjekësve doli në pah një tjetër detaj. Një komentues tregon se në të vërtetë brenda skenës janë future një grup të rinjsh dhe kanë nisur të brohorasin për Arilenën.

“Në fakt Julka duhet të thuash disa të vërteta, në krye të të stafit për menaxhimin e sallës ishte menaxheri i Arilenës dhe dihet pse salla brohoriste aq shumë. Plakat e të  dielës shqiptare e bënë punën e vet. Të gjithë e dimë sesa fansa ka Arilena e sa ka Elvana.”-shkruan një komentues.

Ndërsa një tjetër komentues që pretendon se ka qenë në natën finale brenda sallës së Pallatit të Koncerteve ka thënë se në një moment papritur janë futur 40 fansa të Arilenës, edhe pse nuk kishte vende për ta, vetëm në momentin kur ajo performoi, në mënyrë që të duartrokisnin dhe brohorisnin për të.

“Kam  qenë dje unë në sallë dhe është mëse e vërtetë, janë futur  nga ana tjetër e skenës 40 fansa të Arilenës… nuk kishte më karrige dhe shtuan disa karrige të tjera! Dhe më tha njëri që janë fansat e Arilenës. Të gjithë ata  që u ngritën  në këmbë ishin nga Shkodra, dhe të sjellur aty nga menaxherët e Arilenës. S’ka ka pas asnjë biletë për të shitur, i kanë marrë me ftesë të gjithë.”-ka shkruar komentuesi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: