Connect with Us

I doli në mbrojtje Elvana Gjatës/ Arilena Ara “hakmerret” ndaj Alketa Vejsiut

Showbizz

I doli në mbrojtje Elvana Gjatës/ Arilena Ara “hakmerret” ndaj Alketa Vejsiut

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu pak orë më parë reagoi në lidhje me fitoren e Arilena Arës dhe bëri një status shumë të gjatë ku falenderonte Elvana Gjatën dhe shprehu gjithë vlerësimin për pjesëmarrjen e saj.

Mirëpo mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer aspak Arilenës e cila duket se nuk e ndjek më moderatoren në rrjetet sociale.

Në një kërkim të vogël në Instagramin vumë re që Arilena nuk e ndiqte më Vejsiun ndërsa kjo e fundit po.

Nuk e dimë nëse edhe më parë Arilena nuk e ndiqte në rrjetet sociale por mund të ketë qenë edhe reagimi i Arilenës pas shkrimit të Alketës në Instagram.

Kujtojmë se Arilena ka dalë nga një talent shoë X factor ku producente dhe regjisore kanë qenë Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: