Connect with Us

“Kështu dua të jem pas 18 vitesh”/ Anxhelina Hadërgjonaj i bën dedikimin e veçantë Albëries

Showbizz

“Kështu dua të jem pas 18 vitesh”/ Anxhelina Hadërgjonaj i bën dedikimin e veçantë Albëries

Publikuar

-

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka dhuruar një performancë emocionuese mbrëmjen e kaluar në Festivalin e RTSH.

Pas performancës së saj, e bija, Anxhelina Hadërgjonaj i ka dedikuar të ëmës disa fjalë zemre dhe është shprehur se ndjehet shumë krenare dhe e gëzuar për të.

“Kështu dua të dukem unë pas 18 vitesh. Krenaria dhe gëzimi im. Të dua mami”, ka shkruar Hadërgjonaj krah fotove të Albërijes mbrëmjen e djeshme ku bie në sy ‘look-u’ i artistes i kuruar deri në detaje.

Këngëtarja është vënë shpeshherë në qendër të vëmendjes nga ndjekësit e saj për shkak të formave në të cilat është shfaqur gjithmonë.

Kujtojmë se kënga me të cilën Albërija garoi në Festivalin e ‘RTSH-së’ u prit mjaft mirë nga publiku dhe tani numëron disa mijëra klikime në kanalin e ‘Youtube’.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: