Connect with Us

Mënyra se si e keni zbukuruar pemën e Krishtlindjeve tregon shumë për personalitetin tuaj/ Zbulojeni tani

Showbizz

Mënyra se si e keni zbukuruar pemën e Krishtlindjeve tregon shumë për personalitetin tuaj/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Është vërtetuar se dekorimi i pemës para festave i bën njerëzit më të lumtur. Por problem më i madh është se sit a dekoroni pasi zgjedhja e dekorimeve është një stress më vete.

Topat shumëngjyrësh, përmasat e pemës, dritat. Dhe nëse mendoni se e bëni këtë gjë vetëm që pema juaj të duket bukur e keni menduar gabim, pasi kjo tregon shumë edhe për personalitetin tuja.

Bright side e ka dekoruar pemën e saj dhe kjo ka treguiar shumjë për ta. Kështu që ka vendosur të ndajë disa nga përfundimet që arritën të nxirrnin  nga mënyra se si e dekoruan  pemën e Krishtlindjeve.

Dekorimi vetëm me një element

Nëse ju e keni zbukuruar pemën si në foto atëherë kjo tregon se jeni një njeri konsverator. Keni shumë besim në vetvete dhe e dini shumë mirë se çfarë ju duhet. Nuk është e lehtë për ju të lini rehatin tuaj dhe të provoni gjëra të reja të ndryshme.

Jeni një person që gjithnjë i ndihmon të tjerët. I ndjek rregullat dhe përpiqeni t’i plotësoni ato.

Pema unike

Ju preferoni që pema juaj e Krishtlindjes të jetë çdo ngjyrë tjetër, përveç gjelbër, dhe kjo mund të nënkuptojë që ju pëlqen të qëndroni larg nga turma. Ju jeni një person i guximshëm që gjithmonë ka synuar qëllimet më të larta.

Ju kërkoni njohje dhe jeni gati për të treguar forcën tuaj. Ju jeni gjithmonë të hapur për gjëra të reja dhe jeni gati për të eksperimentuar. Vështirësitë pothuajse kurrë nuk ju trembin dhe jeni në gjendje t’i përballoni ato, falë këmbënguljes suaj.

Pemë e dekoruar me të gjitha zbukurimet e mundshme

Dekorimi i pemës tuaj të Krishtlindjes si kjo mund të tregojë që ju jeni një person i paqëndrueshëm. Ju i ndryshoni planet tuaja shpesh, pasi mund të jetë e vështirë të bëni një zgjedhje dhe të ndaleni vetëm në një gjë. Në të njëjtën kohë, bëni lehtësisht kompromise dhe përpiqeni t’i bëni të gjithë të lumtur.

Ju mendoni se duhet të peshoni gjithçka dhe të zbuloni vetë se cilat janë të mirat dhe të këqijat në çdo situatë .

Pemë me shumë drita

Dashuria juaj për dritat mund të tregojë se jeni një person i ndritshëm, i pavarur. Ju kënaqeni me individualitetin tuaj dhe përpiqeni të jeni në qendër të vëmendjes. Mendimet e të tjerëve nuk do të thonë asgjë për ju. Por përvoja juaj personale është këshilltari juaj kryesor dhe burimi juaj i vetëm i njohurive. Ju përpiqeni të diversifikoni jetën tuaj dhe shpesh pranoni ftesa në ahengje dhe takime.

Një miks i të gjitha llojeve

Nëse pema juaj e Krishtlindjes duket si kjo, mund të thotë që ju jeni një ëndërrimtar që vepron në mënyrë të paparashikueshme. Ju jeni të hapur për të gjitha mundësitë që jeta ju ofron. Por për shkak të shumë aktiviteteve që bëni dhe ideve që keni, ndonjëherë nuk përfundoni një gjë para se të merrni një tjetër.

Jeni në gjendje të përkuleni ndaj ndryshimit të kushteve dhe gjithmonë do të gjeni një mënyrë për të dalë nga çdo situatë . Ju keni një mënyrë për t’u lidhur me njerëzit që ju ndihmon të fitoni besimin dhe mbështetjen e tyre. Ata e dinë që mund t’ju drejtohen me ndonjë pyetje dhe nuk do t’i braktisni në një situatë të vështirë.

Madhësia e saj nuk ka rëndësi

Nëse ju keni zgjedhur një pemë e Krishtlindjeve si kjo, do të thotë se nuk iu pëlqejnë surprizat dhe ndryshimet në stilin tuaj të jetesës. Ju jeni modest dhe i qetë, nuk tentoni të tërhiqni vëmendjen e të tjerëve dhe as nuk ju intereson kjo gjë.

Ju vlerësoni ato që keni dhe nuk përpiqeni të bëni përshtypje me çdo kusht tek njerëzit./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: