Connect with Us

Mështetësit e Elvanës të zhgënjyer nga Festivali/ Alketa Vejsiu bën deklaratën e papritur: Turp për jurinë shqiptare…!

Showbizz

Mështetësit e Elvanës të zhgënjyer nga Festivali/ Alketa Vejsiu bën deklaratën e papritur: Turp për jurinë shqiptare…!

Publikuar

-

Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ka hapur shumë debate që prej mbrëmjes së djeshme. Të shumta kanë qenë reagimet nga mbështetësit e Elvana Gjatës, e cila ishte një ndër pretendentet më të forta për të fituar.

Në rrjetet sociale është hapur debat i ashpër pasi mbështetësit e Elvanës ndihen të zhgënjyer nga vendimi i jurisë që përzgjodhi Arilënën për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion.

Një lumë komentesh ka vërshuar në një prej postimeve të Alketa Vejsiut e cila prezantoi festivalin. Ajo që bie në sy është përgjigjia që Alketa i ka kthyer një prej komentuesve.

“Zhgënjim, turp për ty dhë për Verën. Uroj që ta kuptoni cfarë gafe bëtë që Elvana është fituesja e vërtëtë”, shkruan komentuesja.

Ndërkohë në përgjigje të saj Alketa shkruan: “Turp për jurinë shqiptare që voton me 2 pikë këngën që Eurovizioni donte! Unë s’jam juria! Me vjen turp që flas për meritokracinë dhe shoh këtë në fund të një projekti si ky!”.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: