Connect with Us

“Ti fitove siç ke bërë gjithmonë”/ Motra e Elvana Gjatës i bën dedikimin pasi nuk fitoi çmimin e parë

Showbizz

“Ti fitove siç ke bërë gjithmonë”/ Motra e Elvana Gjatës i bën dedikimin pasi nuk fitoi çmimin e parë

Publikuar

-

Ndonëse nuk arriti të rrëmbente çmimin e parë, Elvana Gjata fitoi shumë më shumëm dashurinë e gjithë publikut dhe duartrokitjet e tyre.

Që në publikimin e saj kënga “Me tana” u kthye në një hit të padiskutueshëm, duke marrë më shumë se 3 milionë klikime në Youtube. Gjithashtu ishte një nga pretendentet për të fituar dhe çmimin e parë. I të njëjtit mendim ka qenë dhe motra e saj, Migena Gjata , e cila nëpërmjet një postimi në Instagram u shpreh se Elvana ka fituar zemrat e publikut prej 15 vjetësh tashmë, ndonëse nuk fitoi dot çmimin e parë.

“Ti fitove publikun, ti fitove zemrat e njerëzve, siç ke bërë gjithmonë, të paktën për këto 15 vitet e fundit”, shkruan Migena e cila është gjithashtu një artiste e njohur e muzikës klasike dhe operas.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: