Connect with Us

Alketa Vejsiu privatizon festivalin: Është i imi/ S’jam kukull, ju jeni parazitë

Showbizz

Alketa Vejsiu privatizon festivalin: Është i imi/ S’jam kukull, ju jeni parazitë

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reguar dhe një herë ndaj të gjitha kritkave që iu bënë në lidhje me prezantimin në festival si dhe për faktin se shumë personazhe të njohur e quajtën atë “Recitalin e saj”.

Nëpërmjet një statusi në Instagram Alketa iu drejtohet duke i quajtur parazitë dixhitalë dhe se ajo nuk është ajo vajza kukull që përplas qerpikët.

Por Alketa është përfolur disa herë për operacionet plastike që ka bërë në hundë apo në pjesë të ndryshme të fytyrës dhe në fakt pas këtyre duket vërtetë si e tillë.

“Keto kane qene nder ditet me te bukura te jetes time ne ekran! Mund te kisha bere disa gjera me mire! Disa gjera mund te kishin shkuar me mire! Gjithmone ka hapsira per me mire!

Por kam e kam marre ate kenaqesi te madhe ne nje fraze te perseritur disa here; “Solle nje fryme te re ne kete Festival”! Ky ishte Festivali i Shqiptarve, por ne kete edicion ishte edhe pak ”Festivali Im” ne sensin e ideve jo te perkatesise! Bashke me nje skuader te papare profesionistesh ndertuam kete projekt te bukur!

Ne qe dalim ne ekran marrim kenaqesite, por edhe goditjet! Thjesht kam arritur ne nje stad qe ne keto momente lumturie askush s’me lendon dot kaq thjeshte! Kam qene dhe do te mbetem parimore dhe do te luftoj fort per vlerat permes modelit tim!

Kete pune se bej per cmime, trofe brohoritje, e bej sepse zemra me drejton tek gjerat qe dua fort Thembren e Akilit se prekni dot! Prezantimi mund te kishte ca gjera me mire, But I Did it! Ne menyren me origjinale dhe te sinqerte. Dhe u argetova shume!

Po, ndersa une realizoja endrren per te cilen kam punuar 20 vjet rresht, disa parazit dixhital kruanin koken per te gjetur ndonje fraze qe do mund te me c’orientonte! Nuk ja dolen dot! Do te mbetem nje entuziaste e jetes!

I kam kembet e vendosura fort ne toke, por jam konfidente! Jam e thjeshte, por nuk lejoj askend te kuotoje punen time!

Jam e drejte dhe me integritet dhe nuk merrem me individet por me parimet! Jam ketu ku jam sepse E MERITOJ! Dhe sme intereson mendimi i atyre qe s’duan ta shohin dhe perqafojne progresin! Festivali suksesin dhe punen e te gjitheve e tregoi me rezultat!

Nuk mund te rri pa ju shprehur mirnjohjen time te thelle, perunjesine perpara publikut🙏 Me krenari mund te them qe, Po ishte dhe pak Recitali Im sepse une nuk jam stereotip i Vajzes Kukull qe ska cte beje pervecese te perplase qerpiket ne skene! Ne pritje te realizimit te endrres se rradhes… Deri atehere le te shpresojme qe qielli do te jete i paster dhe me yje si kjo mbremje sonte ne Tirane❤️”, shkruan Alketa.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: