Connect with Us

Debate dhe ulërima/ Renato Mekolli: “Kjo puntatë i kalon limitet, të kapësh shefin dhe…”

Showbizz

Debate dhe ulërima/ Renato Mekolli: “Kjo puntatë i kalon limitet, të kapësh shefin dhe…”

Publikuar

-

Renato Mekolli është një nga personazhet më të komentuar në shtypin rozë. Me emisionin e tij Hells Kitchen, Renato shpeh herë i surprizon ndjekësit.

Debate, pjata që thyhen dhe zënka me konkurrentët, Renato ka arritur të bëjë shoë me emisionin e tij.

Së fundi Renato ka treguar se puntata e ardhshme e edicionit të 2 i ka kaluar të gjitha limitet. Në video shfaqet njëri nga konkurrentët i cili shumë i irrituar i drejtohet me ulërima Renatos.

“Në këtë puntatë kalohet limiti i çdo puntate që keni parë deri më tani. Të kapësh chef-in dhe… Të Premten ora 21:00 në Top channel”, shkruan Renato Mekolli në postimin e tij në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: