Connect with Us

Fotot/ Si ndryshoi Alketa Vejsiu dje dhe sot

Showbizz

Fotot/ Si ndryshoi Alketa Vejsiu dje dhe sot

Publikuar

-

Festivali i 58-të i këngës në RTSH ka shkaktuar mjaft debate dhe përplasje në rrjetet sociale. Por, përtej reagimeve dhe komenteve, një detaj që nuk mund të kalonte pa rënë në sy ishin fustanet e Alketa Vejsiut, e cila reflektoi një luks të madh, përballë varfërisë së shqiptarëve.

Ndërkohë, ndërsa tenton ti përgjigjet kritikave, Alketa Vejsiu së fundi ka bërë edhe një koment të gjatë në rrjetet sociale, ku duket se kërkon të “privatizojë” një spektakël që paguhet nga taksat e shqiptarëve. Për më tepër, Alketa shkruan edhe se ajo nuk është një kukull që rreh qerpikët.

Por, nëse kthehemi pas në kohë, do të mjaftonin disa foto të Alketa Vejsiut, dhe do të shihej qartë se ajo vërtetë i ngjan një “kukulle” për shkak të ndryshimeve që ka bërë në pamjen e saj.

Alketa Vejsiu thuajse nuk njihet kur ka qenë adoleshente. Po të mos kemi parasysh filmimet e vjetra dhe fotot që ende qarkullojnë, nuk do ta identifikonim me prezantuesen e ekranit sot.

Alekta Vejsiu jo pak herë është përfolur për operacionet plastike dhe ndërhyrjet në pamjen e saj të jashmtme, për të cilën flasin vetë fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Keisi shpërthen ndaj Roza Latit: Të janë tharë idetë, po të ishe e aftë do punoje te “Portokallia”

Publikuar

-

Nga

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë përsa i përket jetës së tyre private. Së fundi reperi ka qenë i ftuar në emisionin e Roza Latit ku është bërë pjesë e një skeçi që duket se Keisi nuk e ka pritur aspak mirë. Roza dhe Stresi rikthyen skenën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Femrat shqiptare që shkojnë me baballarët tanë”/ Deklarata e fortë e reperit: Shembull i pështirë

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur shqiptar Stresi shpesh herë ka bërë deklarata shumë të forta në rrjetet sociale duke sulmuar vajzat shqiptare. I ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin u shpreh se femrat shqiptare kanë përfunduar rrugëve të Tiranës dhe lokaleve të natës dhe lidhen me burra në moshën e baballatëve tanë. “Unë nuk i […]

LEXO TE PLOTE