Connect with Us

Gashi tregon “problemin” më të madh që ka me prindërit/ Zbulon kërkesën e vetme që po e “mundon”

Showbizz

Gashi tregon “problemin” më të madh që ka me prindërit/ Zbulon kërkesën e vetme që po e “mundon”

Publikuar

-

Reperi Gashi ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me prindërit dhe është përpjekur shumë që t’i bëjë ata të ndihen shumë krenarë.

Por edhe ai ka një problem me prindërit si shumica prej jush. Tashmë që ai ka një karrierë dhe është bërë i famshëm, prindërit e tij mendojnë se ka ardhur momenti që ai të martohet dhe të bëjë fëmijë.

Nëpërmjet një statusi në Tëiter Gashi tregon një truk se si mund të shpëtosh nga kërkesat e tilla të prindërve.

“Prindërit më thonë që ke bërë gjithçka për të na bërë krenarë, tani martohu dhe bëj fëmijë. Po unë s’kam marrë akoma një Grammy. Nuk e kam nisur linjën time të veshjeve. S’kam lancuar firmën time të atleteve. Nuk kam luajtur në një filmë akoma. Duhet të publikoj të paktën 10 albume”, shkruan Gashi.

Kujtojmë se reperi së fundi është duke realizuar turneun e tij në Europë duke treguar se suksesi i tij po ngjitet me hapa të shpejtë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: