Connect with Us

VIDEO-Dhurata e Kris Jenner për Stromin përlot Kylien/ Miliarderja zbulon surprizën gjigante për Krishtlindje

Showbizz

VIDEO-Dhurata e Kris Jenner për Stromin përlot Kylien/ Miliarderja zbulon surprizën gjigante për Krishtlindje

Publikuar

-

Kylie Jenner gjithnjë sigurohet që të ketë organizuar festat më të bukura nga të gjithë. Miliarderja ka zbuluar dekorin e shtëpisë dhe gjithçka tjetër në lidhje me festat e fundvitit.

Kylie ka xhiruar një video ku tregon dekorin së bashku me vajzën e saj të vogël Stromin. Nga pamjet u pa pema e madhe e Krishtlindjeve si dhe dekoret e tjera, por ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte dhurata e Kris Jenner për Stormin.

Ajo i dhuroi një shtëpi fantastike për të luajtur, që ishte njësoj si ajo që ka patur Kylie. 22-vjeçarja është emocionuar pa masë dhe ka filluar të qajë, teksa në mendje i kanë ardhur kujtimet nga fëmijëria. Me siguri edhe Stormi do të krijojë kujtime shumë të bukura në këtë shtëpi të vogël.

Për më tepër shihni foton dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: