Connect with Us

“Jemi kalimtarë në këtë jetë”/ Aurela Gaçe uron Krishtlindjet dhe jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Showbizz

“Jemi kalimtarë në këtë jetë”/ Aurela Gaçe uron Krishtlindjet dhe jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Publikuar

-

Këngëtarja Aurela Gaçe nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka uruar Krishtlindjet me dis afjalë shumë të ndjera dhe të sinqerta.

Me antë të këtyre fjalëve këngëtarja jep një mesazh për të gjithë njerëzit dhe bën lutjen që të gjithë fëmijët e sëmurë të shërohen.

“Gezuar miq besimtare ose jo .Ne dite te tilla, uroj qe mendjet e inatosura te gjejne force te falin, inatet ne familje te shuhen sepse ka te tjere qe luftojne me jetën e shëndetin ,e ai eshte me i rendesishmi . Shendeti. Ne dite te tilla ,kujtohesh se je kalimtar ne kete jete e me e pakta qe mund te besh, eshte te jesh njerezor , i mire me njerezit e tu ,por edhe me ata qe as nuk i njeh…. Zoti bekofte zemrat tona e mendjet tona ! Lutem me shpirt qe femijet e semure te sherohen 🙏🙇‍♀️ 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️ ( lutje e cdo dite) Gezuar Krishtlindjen ! Paqe e Gezim”, shkruan Aurela në postmin e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: