Connect with Us

Kim Kardashian bleu xhaketën 65 mijë dollarëshe të Michael Jackson/ Nuk do ta besoni kujt ia ka dhuruar

Showbizz

Kim Kardashian bleu xhaketën 65 mijë dollarëshe të Michael Jackson/ Nuk do ta besoni kujt ia ka dhuruar

Publikuar

-

Xhaketa kadife që Michael Jackson veshi pranē Elizabeth Taylor është blerë nga biznesmenia Kim Kardashian. Xhaketa ka kushtuar 65 mijë dollarë dhe deri në këto momente nuk dihej se kush ishte blerësi. Atë e kanë bërë të tyren Kim Kardashian dhe Kanye West për një arsye të veçantë.

Ata ja kanë dhuruar vajzës së tyre 6-vjeçare, North, pasi ajo është një fanse e zjarrtë e rock-ut dhe e Michael Jakson. “Unë dhe Kanye i dhuruam North-it për Krishtlindje këtë xhaketë. Ka qenë e Michael Jakscon që e veshi kur ishte pranë Elizabeth Taylor.

North është një fanse e zjarrtë e Michael Jakson dhe ne e dinim që ajo do ta pëlqente këtë surprizë. Kështu e morëm në ankand dhe e blemë”, thotë Kim Kardashian.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: