Connect with Us

“U prish dynjaja fare”/ Romeo Veshaj reagon pas publikimit të videos së Jonida Maliqit me Flori Mumajesin

Showbizz

“U prish dynjaja fare”/ Romeo Veshaj reagon pas publikimit të videos së Jonida Maliqit me Flori Mumajesin

Publikuar

-

Ditën e sotme në rrjet qarkulloi një video ku shfaqej Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime në Paris.

Video e siguruar nga Panorama plus bëri shumë bujë të madhe në media megjithatë ende nuk ka ardhur ndonjë reagim nga dyshja.

Por Romeo Veshaj, partneri aktual i Jonidës ka reaguar në rrjetet sociale ku ka publikuar një fragment nga Xha Beqo i filmit shqiptar i cili shprehet: “U prish dynjaja fare.”

Ende nuk e dimë nëse ky është një reagim që ka lidhje me videon e Florit dhe Jonidës, ndërsa presim reagimin e e dyshes.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humb ndjenjat në mes të skenës/ Këngëtari i famshëm frikëson fansat

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i famshëm grek Notis Sfakianakis ka frikësuar fansat e tij kur teksa po performonte ka humbur ndjenjat. Ai ishte i ftuar në një prej clube-ve të natës në Athinë ku ka ndodhur dhe incidenti i frikshëm. Këngëtari është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat duke u rrëzuar përtokë. Stafi e ka dërguar menjëherë në […]

LEXO TE PLOTE