Connect with Us

9 veshjet dimërore që janë totalisht jashtë mode këtë sezon

Life Style

9 veshjet dimërore që janë totalisht jashtë mode këtë sezon

Publikuar

-

Moda po ndryshon shumë shpejt, madje aq shumë saqë edhe trended më të reja dalin më shpejt jashtë mode duke u zëvendësuar me të rinj.

Ja pse rruga më e thjeshtë të jesh trendi dhe të mos shpenzosh shumë para është të siguroheni që gjërat më bazike që ndoshta ju i keni patur më parë mund të rikthehen sërish dhe thjesht e rifreskoni gardërobën tuaj shumë pak herë gjatë vitit.

Pallto të bëra me lesh të gjatë faux.

Xhupat e fryrë.

Xhupat e gjatë me rrip në bel.

Xhup me push.

Jelekët me  push.

Kapuçët e gjerë dhe të lirë.

Bluzet e leshta të gjata.

Getat me dizanj

Pantallonat e ngushta të futura në çizme të gjata./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: