Connect with Us

Aktori i humorit e thotë hapur: Ka një kategori njerëzish të patalentuar që e quajnë veten këngëtarë

Showbizz

Aktori i humorit e thotë hapur: Ka një kategori njerëzish të patalentuar që e quajnë veten këngëtarë

Publikuar

-

Visjan Ukcenaj ka qenë i ftuar të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të festuar Krishtlindjen, i cili ka performuar edhe këngën e tij më të fundit që titullohet “Shot”.

Përpara se ai të çohej për të kënduar këngën që është dedikim për djalin e tij, aktori i njohur ka sqaruar se ai nuk e quan veten këngëtar.

“Është një fakt i pamohueshëm që në Shqipëri ka më shumë këngëtarë se njerëz dhe kjo është vërtet e habitshme. E kam me një kategori njerëzish të patalentuar, të paaftë që e quajnë veten këngëtarë. Unë realisht nuk e quaj veten këngëtar. Kam bërë disa këngë shumë specifike që nuk janë aspak komerciale. Kam bërë një dedikim për tim bir që është si një poezi e kënduar në rep që ka një mesazh”, është shprehur Visjan Ukcenaj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: