Connect with Us

Demir i kërkon Xhandan të rikthehen/ Zbuloni çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Life Style

Demir i kërkon Xhandan të rikthehen/ Zbuloni çfarë do të ndodhë në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Demir i premton Ojkyt që ata do t’ja dalin mbanë dhe do t’ja nisin nga fillimi. Xhemal mëson për fatkeqsinë që i ka ndodhur Demirit dhe vendos ta ndihmojë. Ai i blen rroba e sende të reja Ojkyt. Ojky takohet me Xhandanin dhe mëson se ajo nuk do jetojë më me to. Ojky i lutet Xhandanit të qëndrojë por Xhandan vendos të jetojë në një vend tjetër.

Ajo i premton Ojkyt që do takohen shpesh. Demir kërkon të hakmerret nga Ahmeti. Xhemal dhe Ugur përpiqen ta bindin Demirin të mos merret me Ahmetin që ai të mos futet në telashe. Demir e ka ndarë mendjen. Ahmet kërcënon Xhemalin që të tërheqë denoncimin në polici.

Demir shkon në klinikën e Xhandanit dhe i kërkon të kthehet dhe të jetojë bashkë me ta. Xhandan nuk pranon dhe ja vë fajin Demirit i cili kërkoi divorcin. Demir bëhet xheloz kur dëgjon Xhandanin duke folur me Muratin. Ojky sheh makth në gjumë dhe Demir i qëndron pranë. Xhemal detyrohet të tërheqë denoncimin në polici./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: