Connect with Us

“Sherri zgjat 2-3 ditë”/ Olsi Bylyku tregon për fillimet e marrëdhënies së tij me të dashurën

Showbizz

“Sherri zgjat 2-3 ditë”/ Olsi Bylyku tregon për fillimet e marrëdhënies së tij me të dashurën

Publikuar

-

Olsi Bylyku është një prej aktorëve të humorit më të dashur për publikun. Ai është shumë i komentuar përsa i përket jetës private dhe karrierës së tij.

I ftuar në emisionin Glamour Zone, aktori ka imituar të dashurën e tij Egli nga momentet e ëmbla dhe në momentet kur ajo është e acaruar.

Më pas aktori i humorit u pyet nëse e dashura e tij është xheloze, dhe ai tha se po, madje ka qenë më shumë, por tani jo dhe aq.

“Është (xheloze). Në fillim zgjaste sherri edhe 2-3 ditë keq fare. Shpatë ajo, shpatë unë, bazukë ajo, bazukë unë. Por tani kemi kaluar kohë dhe ka besim, e njeh tjetrin, e di cilat janë veset e tij, cilat nuk janë.

Unë nuk i kam pasur kurrë ves tradhtitë, se tradhtia është edhe punë vesi, personash që e kanë dhe sado të mundohesh ti, ai do ta bëjë”, u shpreh aktori.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE