Connect with Us

FOTOT-Rezidenca 5.7 milionë dollarëshe e reperes së famshme/ Do të mahniteni nga pamjet brenda saj

Showbizz

FOTOT-Rezidenca 5.7 milionë dollarëshe e reperes së famshme/ Do të mahniteni nga pamjet brenda saj

Publikuar

-

Reperja Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset kanë treguar pamjet nga rezidenca e tyre 5.7 milionë dollarëshe.

Reperja duket shumë e lumtur teksa shëtit nëpër rezidencën e saj dhe zbulon pamjet në brendësi. Në mes të sallës gjigante duket pema e Krishtlindjeve e dekoruar më ngjyrë të kuqe dhe të bardhë.

Cardi tregon pamjet nga bodrumi gjigant që duket më shumë si një kënd argëtimi. Vila është kombunuar me ngjyrën e bardhë dhe ngjyrën kafe.

E vendosur në 6 hektarë tokë, vila ka 5 dhoma gjumi, 7 banjo, një psihinë të madhe dhe një garazh masiv. Cardi është shprehur se më në fund ka gjetur shtpëinë e ëndrrave. Për më tepër shihni pamjet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: