Connect with Us

“Ka shumë kohë që nuk e kam bërë”/ Rita Ora tregon çfarë i ka ndaluar fama

Showbizz

“Ka shumë kohë që nuk e kam bërë”/ Rita Ora tregon çfarë i ka ndaluar fama

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ndjen se të dalë nëpër rrugë dhe të shëtisë me një kafe në dorë është një nga gjërat që nuk e bën dot tani që është e famshme.

Gjatë një interviste për gjigantin mediatik The sun, Rita Ora ka treguar se një nga gjërat që ajo më së shumti do të dëshironte të bënte është dalë me familjen e saj dhe të bëjë atë që do pa e patur mendjen tek paparacët.

“Unë do të tregohem e mërzitshme dhe do të them diçka vërtet të thjeshtë. Unë do të doja të shkoja në pazar në rrugën Portobello me motrën dhe nënën time. Të marr një kafe dhe tortë në një kafene të lezetshme dhe të ec nëpër rrugë. Ka shumë kohë që nuk e kam bërë këtë dhe nuk mund të mendoj për një mënyrë më të mirë për të kaluar një ditë.”

Ndërkohë, kohët e fundit u zbulua se Rita po nis një lidhje romantike me Rafferty Laë. Ylli i pop-it dhe djali 23-vjeçar i aktorit të Jude Laë dhe Sadie Frost filluan të shohin njëri-tjetrin pasi u takuan në serinë e filmit të ri ‘The Tëist’, në të cilin ajo luan Artful Dodger dhe ai po luan si Oliver. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: