Connect with Us

Trendi që pushtoi Instagramin/ Vajzat më seksi të showbizit që pozuan me bikini në mes të dëborës

Fashion

Trendi që pushtoi Instagramin/ Vajzat më seksi të showbizit që pozuan me bikini në mes të dëborës

Publikuar

-

Pozat pranë pishinave apo në dëborë me bikini janë kthyer në trendin më të ri që po pushton çdo ditë e më shumë rrjetet sociale.

Ky trend u bë i njohur gjatë këtij viti dhe ishte modelja Kendall Jenner e cila mori iniciativën e parë për të bërë një pozë në mes të dëborës dhe të ftohtit.

Duhet të pranojmë se vajzat e showbizit të huaj kanë patur mjaft guxim pasi jo çdo njeri do të mund të dilte pothuajse e zhveshur në mes të të ftohtit dhe dëborës.

Pas Kendall Jenner vajza të tjera të njohura të showbizit si Georgia Harrison, Fearne Cotton dhe Jess Wright gjithashtu u bënë pjesë e këtij trendi.

CNA.al ka përmbledhur disa nga fotot e modeleve seksi në dëborë me bikini dhe mund t’i shihni në galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: