Connect with Us

Flet modelja ruse që refuzoi Ronaldon/ Ja pse e bëra…

Showbizz

Flet modelja ruse që refuzoi Ronaldon/ Ja pse e bëra…

Publikuar

-

Modelja e famshme e Instagramit Viktoria Odintcova është një nga vajzat më seksi të rrjeteve sociale. Viki numëron më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram dhe të shumtë janë personazhet e famshëm që e ngacmojnë.

Në një intervistë të dhënë për emisionin Makarena, ajo është pyetur nëse mbreti i rrjeteve sociale, Cristiano Ronaldo, kishte pëlqyer një nga fotografitë e saj. Përgjigjja ka qenë befasuese.

I REFUZUAR – “Ka ndodhur. Madje, Ronaldo më ka shkruar një mesazh privat. Ka ndodhur shumë kohë më parë. Më ka shkruar ‘Përshëndetje, si je?’. Unë e kam fshirë mesazhin dhe nuk jam përgjigjur”, ka thënë Odinctova.

“Natyrisht nuk i kam dhënë asnjë mundësi. Njoh vajza të tjera të cilave u ka shkruar, kështu që e kam kuptuar që në fillim sesi funksiononin gjërat. Por e përsëris, ka qenë shumë kohë më parë”.

Kujtojmë se Viktoria Odintcova ishte e para modele e cila guxoi të realizonte setin fotografik më të rrezikshëm në Cayan Toëer në Dubai.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: